Vladimír Renčín - Pivní myšlenky

Litografie, 26x26 cm. Signováno vpravo dole tužkou Vladimír Renčín. Nalepeno na kartonu.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

44656. Pivní myšlenky
Dražba ukončena:14.05.2020 21:09:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč