Vladimír Renčín - V knihovně

Litografie 48/200, 27x38 cm. Signováno vpravo dole tužkou Renčín 97. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

70658. V knihovně
Dražba ukončena:12.01.2022 22:06:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč