Vladimír Renčín - Výlet do Brixenu

Litografie, 16x20 cm. Signováno vpravo dole tužkou Renčín. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

31837. Výlet do Brixenu
Dražba ukončena:16.05.2019 18:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč