Vladimír Štěpánek

51590. Na pole

popis: Akvarel, 43x30 cm. Signováno vpravo dole V. Štěpánek. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

zbývá: 4 dnů, 15 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč