Vladimír Stříbrný - Akt mladé ženy

Olej na kartonu, 35x23 cm, signováno vpravo dole Stříbrný Vl., rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

6907. Akt mladé ženy
Dražba ukončena:25.01.2017 19:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč