Vladimír Stříbrný - Kytice ve váze

Olej na plátně, 63x50 cm, signováno vpravo dole V. Stříbrný 1940, rám.

1905, České Budějovice - 1970

6232. Kytice ve váze
Dražba ukončena:27.10.2016 21:06:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč