Vladimír Stříbrný - Podzimní les

Olej na plátně, 56x61 cm, signováno vpravo dole V. Stříbrný 1970, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

6884. Podzimní les
Dražba ukončena:25.01.2017 19:04:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 25.01.2017 18:59:04 1251
800 Kč 25.01.2017 17:09:56 58