Vladimír Stříbrný - Akt s rozpuštěnými vlasy

Olej na plátně, 60x48 cm, signováno vpravo dole V. Stříbrný, rám.

1905, České Budějovice - 1970

Pozn.: Rám poškozen.

4799. Akt s rozpuštěnými vlasy
Dražba ukončena:26.05.2016 18:57:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč