Vladimír Stříbrný - Dívka s pivoňkami

Olej na plátně, 77x66 cm, signováno vlevo dole V. Stříbrný, rám, zaskleno.

1905, České Budějovice - 1970

Pozn.: Rám poškozený.

2327. Dívka s pivoňkami
Dražba ukončena:27.05.2015 21:38:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč