Vladimír Stříbrný - Barevná kytice

Olej na plátně, 50x46 cm. Signováno vlevo dole V. Stříbrný 1931. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1905 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
105438. Barevná kytice
Dražba ukončena:29.11.2023 20:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč