Vladimír Stříbrný - Děvče

Olej na plátně, 65x50 cm, signováno vpravo dole V. Stříbrný 1942, nerámováno.

o autorovi: 1905, České Budějovice - 1970

11705. Děvče
Dražba ukončena:28.06.2017 19:38:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč