Vladimír Stříbrný - Honosná kytice

Olej na plátně, 85x70 cm. Signováno vlevo dole V. Stříbrný. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Velice kvalitní malba galerijní úrovně.

Nejdelší strana: 105 cm

o autorovi: 1905 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
107043. Honosná kytice
Dražba ukončena:13.12.2023 22:37:08
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč