Vladimír Stříbrný - Kytice

Olej na kartonu, 36x30 cm. Signováno vpravo dole V. Stříbrný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1905 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

75848. Kytice
Dražba ukončena:27.04.2022 22:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč