Vladimír Stříbrný - Ležící akt

Olej na plátně, 34x45 cm. Signováno vpravo dole V. Stříbrný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1905 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

47163. Ležící akt
Dražba ukončena:29.07.2020 19:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč