Vladimír Stříbrný

39786. Pestrobarevná kytice

popis: Olej na plátně. 85x65 cm. Signováno vpravo dole V. Stříbrný. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1905, České Budějovice - 1970

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:37:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč