Vladimír Stříbrný

39786. Pestrobarevná kytice

popis: Olej na plátně. 85x65 cm. Signováno vpravo dole V. Stříbrný. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1905, České Budějovice - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:48:55

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 26 000 Kč