Vladimír Stříbrný - Pivoňky

Nejdelší strana: 66 cm

Olej na plátně, 66x51 cm. Signováno vpravo dole V. Stříbrný. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1905 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

82637. Pivoňky
Dražba ukončena:01.09.2022 22:09:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč