Vladimír Stříbrný - Ženský portrét

Olej na plátně, 30x35 cm, signováno vlevo dole V. Stříbrný, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

7067. Ženský portrét
Dražba ukončena:25.01.2017 22:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:15 000 Kč