Vladimír Suchánek - Anděl

Litografie, 73x55 cm. Signováno dole uprostřed Vl. Suchánek. Rám, sklo.

Pozn.: Sklo prasklé.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

40642. Anděl
Dražba ukončena:12.02.2020 22:37:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč