Vladimír Suchánek - Balón

Litografie, 13x10 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Číslováno 120/200. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

64617. Balón
Dražba ukončena:16.09.2021 23:38:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč