Vladimír Suchánek - Dáma se slunečníkem

Litografie, 40x29 cm. Signováno dole uprostřed Vlad. Suchánek. Volný list.

Pozn.: Autorský tisk.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

42964. Dáma se slunečníkem
Dražba ukončena:15.04.2020 21:52:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč