Vladimír Suchánek - Dekoltáž

Litografie, 53x70 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Vlad. Suchánek 71. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

111600. Dekoltáž
Dražba ukončena:29.02.2024 21:58:09
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč