Vladimír Suchánek - Dívčí hlava

Litografie, 46x35 cm. Signováno dole uprostřed Vladimír Suchánek 69. 24/35. Pasparta.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

21795. Dívčí hlava
Dražba ukončena:19.09.2018 20:07:40
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 500 Kč