Vladimír Suchánek - Dívka s mušlí

Litografie, 20x15 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Rám, sklo.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

64517. Dívka s mušlí
Dražba ukončena:16.09.2021 22:00:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč