Vladimír Suchánek

64517. Dívka s mušlí

popis: Litografie, 20x15 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Rám, sklo.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

dražba ukončena: 16.09.2021 22:00:03

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 100 Kč