Vladimír Suchánek - Duha

Litografie, 41x56 cm. Signováno dole uprostřed Vlad. Suchánek. Volný list.

Pozn.: Autorský tisk. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

44498. Duha
Dražba ukončena:13.05.2020 21:25:41
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč