Vladimír Suchánek

48725. Esej

popis: Litografie, 30x20 cm, signováno dole uprostřed Vla. Suchánek, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: Narodil se v Novém Městě nad Metují roku 1933. Studoval výtvarnou výchovu na PedF UK v Praze u prof. Boudy, Salcmana a Lidického a grafickou speciálku na AVU u prof. Silovského. Absolvoval studijní cesty po Evropě a USA. Ve své tvorbě se věnuje hlavně grafice, malířství a ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

dražba ukončena: 27.08.2020 21:23:09

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč