Vladimír Suchánek - Hlava ženy - plakát k výstave 1977

Litografie: 26x32 cm. Plakát: 42x59 cm. Signováno dole uprostřed Vla. Suchánek. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

26639. Hlava ženy - plakát k výstave 1977
Dražba ukončena:17.01.2019 19:42:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.01.2019 22:23:24 3169