Vladimír Suchánek - Hommage to Hieronymus Bosch

Litografie 36/50, 43x32 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Vlad. Suchánek. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

doporučujeme
154503. Hommage to Hieronymus Bosch
Zbývá:9 dnů, 0 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:30:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 14:22:37 4210