Vladimír Suchánek - Karel Čapek

Litografie, 11x8 cm. 12/XXX. Signováno dole uprostřed Vlad. Suchánek. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

24208. Karel Čapek
Dražba ukončena:14.11.2018 18:32:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč