Vladimír Suchánek - Konvolut 2 prací: Kafka a Kašna v Mariánských lázních

Litografie, 11x7 cm a 8x6 cm. Signovány tužkou Vlad. Suchánek. Volné listy.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

154502. Konvolut 2 prací: Kafka a Kašna v Mariánských lázních
Zbývá:9 dnů, 0 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč