Vladimír Suchánek - Krajina s milenci

Litografie, 22x16 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Vlad. Suchánek. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

154510. Krajina s milenci
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč