Vladimír Suchánek - Krásny vzhled je na ten boží svět

Litografie, 26x18 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Vlad. Suchánek. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

150603. Krásny vzhled je na ten boží svět
Dražba ukončena:07.12.2025 20:20:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 07.12.2025 20:17:49 18304
1 000 Kč 02.12.2025 22:07:38 1510