Vladimír Suchánek - Loď a kompas

Litografie, 117/200, 13x10 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

307631. Loď a kompas
Dražba ukončena:20.02.2021 20:34:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč