Vladimír Suchánek - Loď a kompas

Litografie, 118/200, 13x10 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

308356. Loď a kompas
Dražba ukončena:19.04.2021 20:28:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč