Vladimír Suchánek

307430. Měsíční znamení: Panna

popis: Litografie, 10x8 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1933 - 2021
Narodil se v Novém Městě nad Metují. Studoval výtvarnou výchovu na PedF UK v Praze u prof. Boudy, Salcmana a Lidického a grafickou speciálku na AVU u prof. Silovského. Absolvoval studijní cesty po Evropě a USA. Ve své tvorbě se věnuje hlavně grafice, malířství a ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

dražba ukončena: 26.01.2021 20:08:31

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 800 Kč