Vladimír Suchánek - Měsíční znamení: Štír

Litografie, 10x8 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

307426. Měsíční znamení: Štír
Dražba ukončena:26.01.2021 20:05:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč