Vladimír Suchánek - Model v ateliéru

Barevná litografie, 27/100, 34x22 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Rm, pasparta, sklo.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

58104. Model v ateliéru
Dražba ukončena:14.04.2021 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč