Vladimír Suchánek - Odpolední čaj

Litografie, 45x34 cm. Signováno dole uprostřed. Volný list.

Pozn.: Autorský tisk.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

42858. Odpolední čaj
Dražba ukončena:15.04.2020 19:44:26
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč