Vladimír Suchánek

42858. Odpolední čaj

popis: Litografie, 45x34 cm. Signováno dole uprostřed. Volný list.

Pozn.: Autorský tisk.

o autorovi: Narodil se v Novém Městě nad Metují roku 1933. Studoval výtvarnou výchovu na PedF UK v Praze u prof. Boudy, Salcmana a Lidického a grafickou speciálku na AVU u prof. Silovského. Absolvoval studijní cesty po Evropě a USA. Ve své tvorbě se věnuje hlavně grafice, malířství a ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:04:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč