Vladimír Suchánek - Rodinný portrét

Litografie, 43x33 cm. Signováno dole uprostřed Vlad. Suchánek 1981. Volný list.

Pozn.: Autorský tisk.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

41522. Rodinný portrét
Dražba ukončena:11.03.2020 21:31:19
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč