Vladimír Suchánek - Soubor 3 grafických prací

Litografie, všechny 17x13 cm. Všechny signovány Vlad. Suchánek. Rám, pasparta, sklo všechny.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

18960. Soubor 3 grafických prací
Dražba ukončena:16.05.2018 18:42:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč