Vladimír Suchánek - Soubor 4 litografií: Živly

Litografie, 17x10 cm. 41/120. Signovány dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Volné listy v papírovém přebalu.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

41822. Soubor 4 litografií: Živly
Dražba ukončena:12.03.2020 21:52:17
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč