Vladimír Suchánek - Soubor 5 tisků

3x litografie, 1x ofset, 1x pozvánka na výstavu, od 30x25 cm do 16x9 cm. 4x signováno Vlad.Suchánek. Volné listy.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

44485. Soubor 5 tisků
Dražba ukončena:13.05.2020 21:12:15
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč