Vladimír Suchánek

52366. V lázních

popis: Litografie, 25x17 cm. Signováno dole uprostřed Vlad. Suchánek. Volný list.

o autorovi: Narodil se v Novém Městě nad Metují roku 1933. Studoval výtvarnou výchovu na PedF UK v Praze u prof. Boudy, Salcmana a Lidického a grafickou speciálku na AVU u prof. Silovského. Absolvoval studijní cesty po Evropě a USA. Ve své tvorbě se věnuje hlavně grafice, malířství a ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

dražba ukončena: 11.11.2020 21:54:33

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč