Vladimír Suchánek - Zrození Venuše

Litografie 12/100, 40x26 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Vlad. Suchánek. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

113568. Zrození Venuše
Dražba ukončena:24.03.2024 20:53:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč