Vladimír Suchý - Tvář ženy

Olej na kartonu fixovaném na dřevě, 31x24 cm. Signováno vpravo dole Vlad. Suchý 77.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1923 – 1998
Malíř. Studoval v ateliéru figurální malby u prof. Rady na AVU v Praze. Do r. 1970 se věnoval jako profesionální hudebník hře na basu v džezových orchestrech. V malbě se zabýval figurálními cykly, později portréty, kde kladl důraz na zobrazení vnitřního světa portrétovaného (Zrzavý, Picasso, Sudek, Miró, Dalí). Byl členem Association de Salon d´Automne. Jeho dílo je zastoupeno v NG Praha a v mnoha dalších uměleckých institucích.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 72 000 Kč.

29503. Tvář ženy
Dražba ukončena:27.03.2019 19:09:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 27.03.2019 18:53:31 4681
800 Kč 05.03.2019 21:15:49 189