Vladimír Svoboda - Letní kytice

Olej na plátně, 51x64 cm. Signováno vpravo dole Vladimír Svoboda. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1937
Narodil se v Jiříkovicích. Formálně výtvarně vzdělán není. Svůj talent rozvinul při práci na restaurování v dílně bratří Kotrbových v Brně. Ovlivněn surrealismem a fantaskním uměním, vytvořil si osobitou malířskou techniku. Náměty své tvorby čerpá z přírody a biblických příběhů. Jeho velkoformátové obrazy nacházejí uplatnění v mnohých veřejných prostorách včetně sakrálních.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

Vladimír Svoboda
28745. Letní kytice
Dražba ukončena:27.02.2019 18:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč