Vladimír Sychra - Kytice ve váze

Olej na sololitu. 31x25 cm. Signováno vpravo dole V.Sychra 44. Nerámováno.

o autorovi: 1903-1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

40038. Kytice ve váze
Dražba ukončena:30.01.2020 19:59:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč