Vladimír Sychra - Růže ve váze

Olej na plátně, 46x38 cm. Signováno vlevo dole V. Sychra. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1903-1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
79115. Růže ve váze
Dražba ukončena:30.06.2022 21:48:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč