Vladimír Sychra

34349. V kavárně

popis: Litografie, 34x48 cm, pasparta, signováno vpravo dole V. Sychra 42. Pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1903-1963
Narodil se v Praze. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Dítěte a AVU u prof. Švabinského. Na AVU později sám pedagogicky působil. Studijní cesty podnikl do NIzozemí, Francie Itálie a Velké Británie. Byl spoluzakladatelem SVU Mánes. Ve své tvorbě se zaměřil na krajinomalbu, zátiší a portréty i figurální motivy. Jeho díla jsou zastoupena mimo jiné ve sbírkách NG.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

dražba ukončena: 18.09.2019 19:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč