Vladimír Sychra

34349. V kavárně

popis: Litografie, 34x48 cm, pasparta, signováno vpravo dole V. Sychra 42. Pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

zbývá: 30 dnů, 8 hodin

konec dražby: 18.09.2019 19:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 20.06.2019 11:45:31 831
500 Kč 07.06.2019 17:55:09 2602