Vladimír Sychra - Zátiší s tulipány

Olej na plátně, 46x38 cm. Signováno vpravo dole V. Sychra. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1903-1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

36846. Zátiší s tulipány
Dražba ukončena:31.10.2019 22:11:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč