Vladimír Sychra - Ženský akt

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole V. Sychra 1940. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1903-1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

51685. Ženský akt
Dražba ukončena:28.10.2020 20:53:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč